ANASAYFA SİSTEMLER GALERİ ARAYIN WHATSAPP

Kış Bahçesi Sistemleri

...
İSKELET SİSTEMİ

İskelet Sistemi Çeşitleri

Uygulanabilecek iskelet sistemi alüminyum ve çelik olarak değişir. Bu uygulanacak alanın ölçüsüne ve özelliklerine göre belirlenir. Her iki sistemde yüksek performansa sahiptir ve kendi içerisinde farklı avantajları vardır.

Tavan Sistemi

Cam Tavan

En çok tercih edilen tavan sistemidir, estetik artıları keyif verir. Camların nitelikleri değişebilir ancak tüm çeşitlerde güvenlik camları standarttır. Tüm darbelere dayanır, yerinden ayrılmaz. Ayrıca özel üretim ısı yalıtımlı ve güneş kırıcı detaylar bulunur.

Tavan Sistemi

Kapalı Tavanlar

Kendi içerisinde görsel zevkinize, yapının tasarımına bağlı detaylar bulunur. Şingıl, sandviç panel, kiremit gibi seçenekler vardır. Her modelin altında standart 4 farklı katman ile üstün yalıtım sağlanır.

Tavan Sistemi

Otomatik Pergola Tente

Otomatik pergola sistemi genellikle ticari alanlarda tercih edilse de evlerde de kullanılabilir. En büyük avantajı uzaktan kumanda kontrolü ve kendinden ışıklı olmasıdır. Su geçirmez, alev yürütmezdir.

Cephe Cam Sistemi

Katlanır Cam Sistemleri

En çok bilinen ürünlerden biri olmasıyla beraber kalite standartları çok değişkendir. Firmamız kış bahçesi kullanımlarına özel ürünü geliştirmiştir. Isıcamlı serisi de mevcuttur. Tek bir yönde katlanarak toplanır.

Cephe Cam Sistemi

Sürme Cam Sistemleri

Önerdiğimiz sistemler arasında ilk sıralarda gelen bu ürünün, eşikli ve eşiksiz serisi ile ısıcamlı detayları mevcuttur. Komple ister sağa, ister sola toplanabilir. Açıldığında herhangi bir yer kaplamaz, alandan yer çalmaz.

Cephe Cam Sistemi

PVC Doğrama Sistemleri

PVC sistemler yalıtım açısından diğer ürünlerden biraz daha iyi eprformans vermektedir ancak estetik açıdan daha kaba dururlar. Kendi içerisinde kapı, pencere ve sürme serileri mevcuttur. Avantajları ve dezavantajları yere göre belirlenir.

Cephe Cam Sistemi

Otomatik Giyotin Cam

Otomatik kumanda kontrolü ile hareket eder. En büyük farklılığı ise dikey çalışmasıdır. ister altta, ister üstte bir sabit cam bulunur. Diğerleri dikey olarak üzerine toplanır. Böylelikle gönüş açısı da genişler. Isıcamlı detayı mevcuttur.

En çok kullanılan ürünler hakkında kısa bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca farklı tasarımlar, özel geliştirilmiş ürünler de firmamız tarafından uygulanabilmektedir. Her zaman dediğimiz gibi sizin için en uygun ürüne beraber karar vereceğiz. Böylelikle hem maliyet, hemde performans açısından memnun olmanızı sağlamış olmaktayız.
ript-->